O spoločnosti

Stavebná firma EURO-BAU s.r.o. pôsobí v oblasti stavebníctva. Chystáte sa na stavbu domu, firemných priestorov, hotela, či na rekonštrukciu? Stavebné práce, murárske práce aj domy na kľúč, to všetko sú oblasti, v ktorých sa môžete spoľahnúť na našu stavebnú firmu.

Zabezpečujeme aj prípravné práce pred stavbou, zemné práce a búracie práce, správne zavedenie inžinierskych sietí a murárske práce. Dokončením hrubej stavby sa však naša práca nekončí, zabezpečujeme maľovanie interiéru, elektroinštaláciu, dlažby a obklady.

Fasády, zateplenie blokov sú tiež službami, ktoré ponúkame. V oblasti stavebníctva a stavebných prác máme niekoľkoročnú prax na projektoch nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia.

Spoľahnúť sa na nás môžete aj pri stavbe domu na kľúč, pri sanáciách budov aj pri rekonštrukcii domu, či rekonštrukcii iných budov.

Garantujeme realizáciu zákazky v špičkovej kvalite, v dohodnutých termínoch a cenách. U nás sú stavebné práce vždy za výhodné ceny.

Súčasťou poskytovaných služieb je aj prenájom kvalifikovanej pracovnej sily. V každej oblasti spolupráce je náš tím kompetentný, priateľský a čestný a pri práci dodržujeme technologické predpisy a normy.

Certifikáty, licencie a osvedčenia

Eurobau Eurobau Eurobau Eurobau

Eurobau Eurobau Eurobau

 

Eurobau